کوییک

شرایط فروش اقساطی کوییک (بهمن ۹۸)

شرایط فروش اقساطی کوییک توسط سایپا اعلام شد.

قیمت کوییک R برابر : ۶۸ میلیون و ۳۲۶ هزار تومان

  • شرایط فروش فوری اقساطی کوییک دو رنگ R به صورت اینترنتی در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۰۷ راس ساعت ۱۰ صبح به شرح جدول ذیل فعال میگردد.

    کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند و یا در این مدت خودرو تحویل گرفته اند قادر به ثبت نام در این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوي شرکت یک طرفه ابطال خواهد.

فروش اقساطی کوییک (بهمن 98)
فروش اقساطی کوییک (بهمن ۹۸)

شرایط فروش اقساطی کوییک توسط سایپا اعلام شد.

قیمت کوییک دنده ای : ۶۱ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان

در راستاي تنظیم بازار ، شرایط فروش فوري اعتباري خودروي کوئیک دنده اي بصورت اینترنتی با استفاده از اعتبارات شرکت لیزینگ رایان سایپا در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۱ رأس ساعت ۱۰ صبح از طریق سایت فروش اینترنتی به شرح جدول ذیل فعال خواهد شد.

نکات مهم :

در این روش فروش امکان اخذ چک ، صرفاً از شخص خریدار میسر می باشد . در صورت عدم رعایت موضوع مذکور ، ضمن ابطال درخواست خرید ، مبلغ دریافتی عودت خواهد گردید .

در فروش هاي فوري اعتباري پس از واریز وجه اولیه، مشتري محترم باید حداکثر طی مدت دو هفته کلیه مدارك مربوطه را به نمایندگی تحویل نموده و مراحل تکمیل پرونده را انجام دهد. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه مشتریان محترم به نمایندگی و همچنین عدم تکمیل مراحل ثبت نام و یا عدم رعایت تحویل چک مطابق بند فوق ، امکان پذیرش نهایی پرونده میسرنبوده و وجه واریز شده به حساب شرکت سایپا، به مشتري محترم عودت می گردد.

فروش اقساطی کوییک (دی 98)
فروش اقساطی کوییک (دی ۹۸)

شرایط فروش اقساطی کوییک (آذر ۹۸)

فروش اقساطی محصولات سایپا (اذر 98)
فروش اقساطی محصولات سایپا (اذر ۹۸)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *