تور سفر به ترکیه

فاصله تهران تا استانبول با هواپیما چقدر است

فاصله تهران تا استانبول با هواپیما چقدر است

در این مطلب قصد داریم فاصله زمانی پرواز تهران به استانبول را بررسی کنیم. یکی از سوال‌هایی که قبل از سفر برایمان پیش می‌آید این است که فاصله شهر تهران تا استانبول چقدر است؟ جواب این سوال در برنامه‌ریزی‌های سفرتان، گشت و گذارهایتان در شهر مقصدو تنظیم قرارهای کاری بسیار مهم و تاثیرگذار است. برای اینکه زمان سفرتان را تعیین کنید بهتر است تخمین دقیقی از مدت زمان و مسافت سفر خود داشته باشید.

کشور ترکیه برای همه یک رویای مسافرتی است. بازدید از مسجد مشهور جهان، همراه با کاخ توپکاپی و موزه‌ها، کلیساها، مسجد ایا صوفیه، یک ضرورت است. با گردش در بازار خود را به زمان‌های قدیم در بازار بزرگ منتقل کنید، از میان مخزن جذاب باسیلیکا قدم بزنید، در خیابان مرکزی شهر واقع شوید و رودخانه‌های معروف و زیبا را بپیمایید. قبل از بررسی صحنه زندگی پر رونق شبانه، بدن خود را در یک حمام محلی یا حمام ترکی جوان و تازه کنید و پس از آن مقداری قهوه ترکی و نوشیدنی روی غذاهای خوشمزه و باقلوا بخورید.

آیا می‌خواهید در مورد مسافرت از تهران به استانبول بدانید؟ ما لیستی از متداول‌ترین سؤالات مسافران را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم مانند: ارزان‌ترین حالت حمل و نقل کدام است؟ سریع‌ترین گزینه چیست؟ قیمت بلیط هواپیما تهران استانبول هواپیمایی ماهان چگونه ارائه می‌شود و موارد دیگر که در این مقاله به آن پرداخته شده است.

بارها اتفاق افتاده است که برای سفر به نقطه‌ای از جهان به آژانس هواپیمایی رفته‌اید و در مورد مسافت و ساعت سفر خود پرس و جو کرده‌اید. همانطور که می‌دانید این مسئله نکته‌ای بسیار مهم است چرا که در تنظیم زمان شما بسیار تاثیرگذار است همچنین اختلاف زمانی با کشور مقصد بسیار مهم است و مهم‌تر از آن مقدار ساعتی که باید در هواپیما به سر ببریم.

در این مقاله قصد داریم فاصله زمانی پرواز تهران تا استانبول را توصیف و بررسی کرده و سوالات دیگر در این زمینه و در مورد بلیط هواپیما استانبول را که ممکن است برای همه مسافران به وجود بیاید پاسخ دهیم.

پرواز استانبول

ارزانترین راه برای رسیدن از تهران به استانبول چیست؟

ارزانترین راه برای رسیدن از تهران به استانبول به صورت هوایی پرواز است که هزینه آن ۳۰۰ دلار است، البته در این راه باید تورم را هم حساب کنید!

راهنمای سفر از خوی به استانبول با اتوبوس

سریعترین راه برای رسیدن از تهران به استانبول چیست؟

سریعترین راه برای رسیدن از تهران به استانبول پرواز است که ۳ الی ۴ ساعت طول می‌کشد. شرکت‌های ایرلاین متفاوتی در مسیر هوایی تهران تا استانبول فعالیت می‌کنند و بسته به نوع هواپیمایی قیمت بلیط در این مسیر مختلف است. لیست کامل ایرلاین‌های مسیر تهران- استانبول شامل آسترین ایرلاینز، اطلس گلوبال، ایر عربیا، هواپیمایی امارات، بوتا ایرویز، هواپیمایی ماهان، عمان ایر، لوفتهانزا، قطر ایرویز، قشم ایر، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی بین‌المللی اوکراین و پگاسوس ایرلاینز است.

فاصله تهران تا استانبول

فاصله از تهران تا استانبول چقدر است؟

فاصله بین تهران و استانبول ۲۴۶۲ کیلومتر است

تور سفر به ترکیه

چقدر طول می‌کشد تا از تهران به استانبول برسید؟

همانطور که گفته شد از تهران تا استانبول ۳ الی ۴ ساعت زمان می‌برد

پرواز از تهران به استانبول از چه فرودگاهی انجام می‌شود؟

این پرواز از فرودگاه امام خمینی در تهران تا فرودگاه آتاتورک در استابول انجام می‌پذیرد.

تفاوت زمانی بین تهران و استانبول چیست؟

استانبول ۳۰ دقیقه از تهران عقب است. به طور مثال هم اکنون ۰۹:۱۳ در تهران و ۰۸:۴۳ در استانبول است.

در ادامه فاصله تهران تا شهرهای دیگر ترکیه آورده شده است.

  • فاصله هوایی تهران تا استانبول: ۲:۳۵ تا ۳:۰۵
  • فاصله هوایی تهران تا آنکارا : ۲:۱۵ تا ۲:۳۵
  • فاصله هوایی تهران تا ازمیر : ۲:۴۰ تا ۳:۰۰
  • فاصله هوایی تهران تا آنتالیا : ۲:۳۵ تا ۲:۵۵

اطلاعات پرواز ایرلاین‌های مختلف از تهران به استانبول

پروازهای رفت ایران ایر از تهران به استانبول:

از تهران به استانبول، هفته ای ۷ پرواز در همه روزها و در ساعات مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتا ترک استانبول صورت می‌گیرد و مدت زمان پرواز ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است.

پرواز های رفت زاگرس از تهران به استانبول:

از تهران به استانبول، هفته‌ای ۲ پرواز در روزها و ساعات مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استانبول ترکیه صورت می‌گیرد. مدت زمان پرواز نیز ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است.

پروازهای رفت ماهان از تهران به استانبول:

از تهران به استانبول ترکیه پروازهای روزانه در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت‌های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استانبول ترکیه صورت می‌گیرد که مدت زمان پرواز ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است.

اطلاعات پرواز به استانبول با ترکیش ایرلاین

فاصله هوایی تهران تا استانبول ۲۰۴۱ کیلومتر بوده و پروازها به صورت روزانه؛ ۵ بار در روز برای رفت و ۵ بار در روز به صورت برگشت صورت می‌گیرند.

حال با این اطلاعات در مورد بلیط هواپیما استانبول به راحتی می‌توانید به سفرتان از طریق ایرلاین مورد نظر خود پرداخته و از سفرتا لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *